Flagi kościelne

Każda uroczystość kościelna nie może się odbyć bez odpowiedniej oprawy. Dlatego też proponujemy Państwu piękne flagi, chorągwie, wstęgi, proporczyki, chorągiewki oraz inne wyroby o tematyce religijnej.

Flagi możemy wykonać w barwach kościelnych (Maryjne biało-niebieskie, Papieskie żółto-białe), z wizerunkiem postaci świętych jak i symboli religijnych.

Jeśli chodzi o produkcję flag religijnych, liczy się przede wszystkim dbałość o szczegóły. Producent nie może dopuścić, aby przedmiot używany w obrzędach religijnych oraz około religijnych był złej jakości, lub cechował się wadami produkcyjnymi obniżającymi jego estetykę czy też wytrzymałość.  Flagi religijne oferowane przez producenta charakteryzują się wysoką wytrzymałością na rozerwanie, czy też poszarpanie brzegów.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik druku cyfrowego flagi religijne nie blakną na słońcu, a ich kolory nie rozmazują się nawet podczas największych ulew. Są to produkty służące zarówno do stosowania jako elementy wystroju pomieszczeń, jak i, dzięki szerokiej ofercie formatów i orientacji, do stosowania zewnętrznego, jako dekoracja budynków czy miejsc uroczystości kościelnych. W naszej ofercie znajdują się zarówno flagi papieskie z herbem aktualnego papieża, jak i z herbami jego wielkich poprzedników, oraz flagi kościelne i maryjne, produkowane zgodnie z watykańskimi wytycznymi.