Flagi reklamowe

Flagi w ostatnich latach stały się najbardziej reprezentatywną wizytówką, dzięki której nazwa i logo firmy w łatwy sposób trafia do odbiorcy i zapisuje się w jego świadomości.

Flagi reklamowe wykonujemy według Państwa projektu. Jeżeli nie mają Państwo swojego projektu, nasz dział projektowy wykona go według określonych w zamówieniu wytycznych.

Flagi reklamowe 5

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Produkujemy flagi reklamowe odporne na warunki atmosferyczne.

Szczegóły zamówienia, ceny oraz termin realizacji ustalamy drogą telefoniczną lub e-mailową.

Jako produkt będący wyrazistym nośnikiem informacji, flagi reklamowe doskonale nadają się do wykorzystania przez przedsiębiorców pragnących umocnić pozycję swojej firmy na rynku. Dzięki wysokiej przejrzystości oferowanych przez producenta projektów flagi reklamowe sprawdzają się nie tylko w ramach umacniania pozycji danej marki, mogą służyć również jako przedstawienie oferty danej firmy. Produkcja flag odbywa się przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, co sprawia, że są to produkty długotrwałe, radzące sobie nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych – dzięki wykorzystaniu cyfrowej techniki nadruku grafika na flagach nie rozmazuje się.

Sam materiał z którego korzysta się produkując flagi reklamowe jest wytrzymały i doskonale opiera się uszkodzeniom natury mechanicznej. Dzięki szerokiemu wyborowi kształtów i rozmiarów flag mogą być one stosowane w każdym możliwym miejscu, zarówno o szerokiej gęstości zaludnienia jak i w obszarach przedmiejskich.