Flagi dla kibiców

Polscy kibice są znani i szanowani na całym świecie. Każda zagraniczna drużyna zazdrości naszym drużynom sportowym wsparcia i werwy naszych kibiców.

Jednak nie byliby oni tak charakterystyczni, gdyby nie ich akcesoria.

Proponujemy Państwu flagi kibica, flagi banerowe oraz transparenty (np. z nazwą miejscowości), w dowolnych rozmiarach.

Skomplikowane projekty graficzne flag kibicowskich mogą sprawić kłopoty produkcyjne, ale nie nam. Zaawansowane techniki druku stosowane przez producenta do wyrobu flag klubowych pozwalają na idealne odwzorowanie dostarczonych przez klienta projektów, nawet tych najbardziej karkołomnych. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów nasze flagi są odporne na rozerwania i podarcie, oraz nadają się do wielorazowego użytku. Wytrzymałość materiałów sprawia, że można z nich produkować również coraz bardziej ostatnio popularne sektorówki, o wymiarach pozwalających przesłonić całe trybuny.

Wzmacniane obszycia brzegów flag kibicowskich ułatwiają mocowanie ich na zaczepach umieszczonych na ogrodzeniach wieńczących brzegi trybun. Jednak producent flag klubowych nie powinien skupiać się na materiałowej jakości swoich wyrobów – na równi z nią powinien stawiać estetykę i właściwe odwzorowanie kolorystyczne, ponieważ barwy klubowe są przede wszystkim powodem do dumy, której wyraz najłatwiej dać przez kibicowskie flagi.