Ścianki reklamowe

Naszym najnowszym produktem są ścianki tekstylne reklamowe w różnym rozmiarze i kształcie.

Dzięki zakupieniu najnowszej linii drukującej mamy możliwość wykonywania nadruków na tkaninach elastycznych, możliwych do naciągnięcia na metalowej konstrukcji.
Ścianki wykonujemy jednostronne jak i dwustronne.
Wydruk wykonujemy na najnowszym technologicznie ploterze Mimaki JV-300, nadruk wykonany jest w jakości fotograficznej ekologicznymi tuszami przyjaznymi dla środowiska
Oferowane przez nas ścianki wykonane są produktów posiadających certyfikat niepalności B1.

Ścianki idealnie sprawdzają się jako tła na targach, wystawach, imprezach sportowych, eventach, pokazach itp.

Montaż ścianki zajmuje 2-3 minuty, a po spakowaniu jej w pokrowiec zmieści się do każdego bagażnika w samochodzie.

Ścianka standardowo jest pionowa, nóżki podpierające posiada na dwie strony.

W przypadku ustawienia ścianki w miejscu bezpośrednio sąsiadującym z ciągiem komunikacyjnym nóżki mogą utrudniać komunikację np. osobom niepełnosprawnym, poruszającym się na wózku.
Jako jedyni w Polsce możemy bez dodatkowych opłat na zamówienie przystosować ściankę zgodnie z potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności osób użytkujących ściankę i wykonać specjalne nóżki metalowe, które odstają tylko na odwrocie, a ścianka jest delikatnie pochylona do tyłu, by nie przewróciła się na osoby przechodzące przed ścianką.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia ścianki standardowej z nóżkami na obie strony oraz zdjęcia ścianki z ukrytymi nóżkami na odwrocie, by nie utrudniały komunikacji w miejscach ciągu zwiedzających osobom zdrowym, ale przede wszystkim niepełnosprawnym, np. poruszającym się na wózkach lub o kulach.