Windery

Windery to doskonała forma flag reklamowych dla przedsiębiorstw pragnących podkreślić swoją wyjątkowość. Ich ciekawa forma wspaniale wyróżnia stoiska firmowe na tagach branżowych czy też na imprezach masowych, sprawiając, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Flagi plażowe oferowane są w szerokim spektrum rozmiarów, dzięki czemu można dostać zarówno windery duże, przyciągające uwagę już samym swoim rozmiarem (niektóre z nich są ponad dwukrotnej wysokości człowieka) jak również takie o przeciętnych rozmiarach spełniających wymogi odnośnie wystroju stoisk na rozmaitych targach.

WINDERY

Nowoczesna konstrukcja flag plażowych, oraz wiele rodzajów możliwych podstaw, sprawiają że doskonale sprawdzają się we wszystkich możliwych do wyobrażenia miejscach oraz warunkach. Składany maszt sprawia, że z łatwością można je transportować oraz przechowywać, dzięki czemu idealnie sprawdzają się do reklamowania sezonowych punktów sprzedaży w miejscach innych niż główna siedziba przedsiębiorstwa.

Do flag typu winder (żagiel) oferujemy różnego rodzaju podstawy, które pozwalają wyeksponować flagi (nawet przy minimalnym wietrze flaga delikatnie obraca się na podstawie) :

  • Stabilna podstawa wolnostojąca o różnej wielkości i wadze dobierana odpowiednio do wysokości flagi. Wykonana jest z grubej metalowej kopuły, wypełnionej zbrojonym betonem.

Podstawa wolnostojąca

  • Podstawa wbijana w ziemię lub śnieg. Jest to uniwersalna podstawa, najbardziej stabilna, odpowiednia do każdej wielkości flagi.

podstawa wbijana

  • Podstawa najazdowa, pod koło samochodu. Jest to podstawa dedykowana głównie dla salonów samochodowych, komisów, samochodowych punktów sprzedaży i innych działalności związanych z samochodem. Po najechaniu kołem na podstawę nic nie jest w stanie przewrócić takiej flagi.

podstawa najazdowa

  • Podstawa fasadowa (przykręcana do elewacji pionowej). Jest to doskonałe rozwiązanie dla sklepów i firm zlokalizowanych bezpośrednio przy chodniku, gdzie jest problem np. z Urzędem Miasta na postawienie jakiejkolwiek reklamy na przed lokalem. Flaga na tej podstawie nie dotyka gruntu, jest zamocowana do ściany Państwa lokalu.

podstawa do elewacji

  • Podstawa płaska. Nowością w naszej ofercie jest podstawa wolnostojąca płaska.
    Jest to uniwersalna podstawa, do postawienia na każdej powierzchni wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Są one w rozmiarach standardowych 30x30cm, 40x40cm lub 50x50cm o wadze od 4kg do 20kg. Dzięki naszemu nowo zakupionemu ploterowi plazmowemu CNC podstawa może mieć dowolny kształt. Może być kwadratowa, okrągła, owalna, w kształcie jabłka, jak i Państwa loga firmowego. Możemy spersonalizować dla Państwa podstawę wycinając na niej Państwa logo lub nazwę firmy. Dzięki temu podstawa jest dobrze zabezpieczona przed kradzieżą, ponieważ Wasz sąsiad lub Wasza konkurencja nie będzie używać podstawy z Państwa logiem. Jako jedyni w Polsce oferujemy taką opcję. Istnieje również możliwość dostosowania podstawy pod osoby z niepełnosprawnością np. wycięcie większych uchwytów, przez zastosowanie specjalnych uchwytów dodatkowych ułatwiających transport podstawy lub montaż kółek zamiast standardowych nóżek, by nie było potrzeby dźwigania podstawy.

    Poniżej przedstawiamy podstawę standardową oraz podstawy z udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i chorych, nie mogących dźwigać dużych ciężarów.