Flagi miast i gmin

Każde województwo, miasto lub gmina posiada swoją indywidualną flagę i herb. Stanowi to nieodłączny element wizerunku danego urzędu. Posiadanie takich flag świadczy o prestiżu instytucji.

Możemy wykonać dla Państwa flagę zgodną z zapisem w odpowiedniej ustawie, w dowolnym rozmiarze zachowując proporcje.

Zamówienie realizujemy na podstawie Państwa projektów lub wskazówek. Dysponujemy profesjonalną bazą wzorów flag i herbów wszystkich miast i gmin oraz województw i powiatów.

To od producenta flag samorządowych zależy, jakiej jakości będą jego produkty, czy uda mu się znaleźć równowagę pomiędzy niską ceną i wysoką jakością. Nasza firma nie uznaje kompromisów, dzięki udaje nam się zmaksymalizować jakość naszych produktów, a co za tym idzie ich wytrzymałość. Flagi samorządowe produkowane przez nas wykazują się najwyższej jakości wykończeniem oraz ponadprzeciętną długowiecznością. Jako producent flag nie skupiamy się jedynie na tym aspekcie naszych wyrobów – duży nacisk kładziemy również na ich walory estetyczne. Cyfrowa technika druku pozwala nam na odwzorowanie projektów flag samorządowych w najdrobniejszych szczegółach, a to nie jedyna jej zaleta.

Flagi wyprodukowane za jej pomocą nie blakną nawet pod najostrzejszymi promieniami słońca, nie zmieniają również swojej kolorystyki po nasiąknięciu wodą czy wilgocią. Wspomniane cechy flag samorządowych naszej produkcji predysponują je do użytku zewnętrznego, ale  powodzeniem można używać ich również do wystroju wnętrz przy wszelkiego rodzaju okazjach natury samorządowej.